Stroje Meczowe

Od najbliższej kolejki każdy mecz chłopcy będą rozgrywali w nowych strojach meczowych, które zapewnił Nam klub. Tyczy się to jednej jak i drugiej grupy meczowej.

Chłopcy na mecz mają obowiązek stawić się w dresie klubowym (jak jest ciepło, to w strojach treningowych) i w szatni przebierać się będą w stroje meczowe. Po rozegranym spotkaniu chłopcy przebierają z powrotem w dres, a sprzęt trafia do torby klubowej.

Po meczu meczu jeden z rodziców będzie brał cały sprzęt meczowy do prania i najpóźniej we wtorek musi dostarczyć wyprany sprzęt trenerom. Niestety nie ma możliwości prania sprzętu w klubie, więc musimy sobie z tym odpowiednio poradzić pomagając sobie nawzajem.

Podczas meczu bardzo prosimy by rodzice dogadali się kto ma możliwość wzięcia sprzętu po danym meczu.

Podczas całego sezonu każdy z rodziców przynajmniej raz powinien uprać sprzęt.