KS Drukarz II Warszawa 2:9 ATP Warszawa

KS Drukarz  II Warszawa 2:9 ATP Warszawa

Mecz z Akademią Talentów Piłkarskich w niedzielny wieczór zakończył się porażką na Naszym naturalnym boisku.

Absolutnie nie możemy zrażać się wynikami Naszego drugiego zespołu, gdyż są to pierwsze kroki Naszych chłopców w rozgrywkach ligowych z przeciwnikami, którzy regularnie od roku rozgrywali turnieje i potrzeba czasu, a przede wszystkim cierpliwości, by osiągać pozytywne wyniki z takimi zespołami.

Mimo wysokiej przegranej, to można było wyciągnąć sporo plusów z tego spotkania. Przede wszystkim koncentracja i lepsze poruszanie się po boisku oraz gra do samego końca należy do takich. Zabrakło na pewno większej odwagi i pewności siebie, którą posiadała drużyna z Warszawy. Dopiero z czasem jak chłopcy "weszli" w mecz, to udało się zdobyć bramki, właśnie poprzez odważne akcje ofensywne i próby pojedynków 1 na 1.

Przed Nami dużo pracy i daleka droga do celu, lecz każdy trening zbliża Nas do osiągnięcia sukcesu. Krok po kroku rozwijamy się i za tydzień gramy dalej !

KS Drukarz II Warszawa 2:9 ATP Warszawa

bramki:

Osman, Kęska

skład:

Brzyszcz - Kostecki, Patynowski - Żak (Demczuk), Gąsiorowski, Rosa (Parol) - Osman (Kęska)