KS Drukarz II Warszawa 0:7 Delta Warszawa

Dotkliwą porażką zakończył się mecz Naszego zespołu z inną Warszawską drużyną Deltą.

Zupełny brak koncentracji na początku spotkania Naszych zawodników doszczętnie wykorzystała drużyna gości strzelając 3 bramki. W II kwarcie znacznie lepiej prezentował się Nasz zespół, dobrze współpracując w obronie i próbując kontrować mimo wszystko dobrze zorganizowaną Deltę. Brak skuteczności i spokoju wykończeniu akcji niestety nie pozwolił nawet na strzelenie jednej bramki w przeciągu całego meczu. Zbyt dużo błędów indywidualnych z Naszej strony pozwolił na podwyższenie wyniku meczu na Naszą niekorzyść.

Należy wyciągnąć wnioski indywidualne i zespołowe, gdyż w tym meczu znacznie za dużo miały one miejsce.

skład:

Brzyszcz - Konstrat, Patynowski - Parol (Gałecki), Żak (Buko), Bednarek - Gawlikowski (Osman)