RKS Bór Regut 0:17 KS Drukarz Warszawa

Początek spotkania nie zapowiadał się, że mecz z Borem Regut będzie łatwą przeprawą. Drużyna gospodarzy od samego początku zagrała bardzo odważnie i ambitnie podeszła do rywalizacji z Naszym zespołem. Mimo ogromnego zaangażowania drużyny gospodarzy, Nasi chłopcy nie przestraszyli się i odpowiedzieli ze zdwojoną siłą, strzelając już w pierwszej kwarcie 4 gole. W kolejnych kwartach coraz bardziej widać było, że Nasza drużyna rozkręca się i nabiera pewności siebie, poprzedzając ją kolejnymi zdobytymi bramkami.

Wysokie zwycięstwo na pewno cieszy, lecz znacznie większym powodem do optymizmu świadczy to, że chłopcy coraz lepiej rozumieją jak odpowiednio poruszać się na danej pozycji po boisku, dzięki czemu przeciwnicy nie zdołali zdobyć nawet jednej bramki.

Warto również podkreślić fakt, iż Nasz zespół coraz śmielej operuję piłką, a co za tym idzie, stwarzamy większą ilość sytuacji bramkowych. Do takich na pewno należała jedna z ostatnich akcji meczu, kiedy to wymieniliśmy 6 podań i zakończyliśmy akcje świetnym dograniem do pustej bramki.

Widać, że ciężka praca na treningu nie idzie na marne i bardzo szybko daje efekty. Oby tak dalej !

RKS Bór Regut 0:17 KS Drukarza Warszawa

bramki:

Kowacki x6, Kowalski x6, Ziemacki x3, Lewicki x2

Komendecki - Lewicki, Kuchta - Ziemacki (Bednarek), Kowacki, Rosiński (Szewel) - Kowalski (Szelągowski)