Mazur Karczew 3:3 Drukarz Warszawa

Spotkanie wyjazdowe z Mazurem Karczew było bardzo widowiskowe i dało kibicom oraz rodzicom nie mało emocji.

Remis kompletnie nie odzwierciedał to w jaki sposób Nasi chłopcy rozegrali mecz, będąc od samego początku do końca o klasę lepszą drużyną pod każdym względem. Organizacja zespołu, pomysł na grę, podejmowanie odpowiednich decyzji, gra w obronie i ataku wyglądała bardzo pozytywnie. Strzelenie tylko 3 bramek przez Nas świadczył w tym spotkaniu o ultra defensywnej grze rywala, która niemal całym zespołem broniła się w polu karnym, a na samym początku meczu wręcz w samej bramce. Konsekwentnie Nasz zespół budował akcję rozgrywając piłkę od samego bramkarza, a na połowie rywala nie bał się pojedynków 1 na 1. Nie da się ukryć, że dla Mazura remis oznacza zwycięstwo, gdyż udało się w ostatniej minucie rywalom skierować piłkę do Naszej bramki na 3:3.

Mimo wyniku, który nie oddaje przebiegu meczu można być zadowolonym z postawy chłopców. Z mankamentów jakie można zarzucić, to delikatny brak skuteczności, który w tym wieku jest na porządku dziennym. Po miesiącu treningów w grze zespołu i organizacji na boisku jest olbrzymi progres. Idąc dalej w tym kierunku możemy być spokojni, że na przestrzeni niedalekiego okresu czasu konsekwencją będą również pozytywne wyniki !

Bramki:

Rosiński, Kowalski x2

Brzyszcz - Lewicki, Kuchta - Rosiński (Ryś), Kowacki (Szelągowski), Ziemacki  - Kowalski (Gawlikowski)