Be a Star FA Warszawa 10:1 Drukarz II Warszawa

Zaliczamy kolejną porażkę, tym razem na wyjazdowym meczu z Warszawskim zespołem Be a Star FA.

Mimo, iż drużyna była lepsza na przestrzeni całego meczu, to nie zasługiwaliśmy na aż tak dotkliwą porażkę. Zbyt dużo błędów indywidualnych po raz kolejny sprawia, że mecz przegrywamy bardzo wysoko. Bardzo dobrze rozegrana pierwsza kwarta dawała spore powody do optymizmu w kolejnych częściach meczu. Nastąpiło jednak spore rozluźnienie w drugiej części, które miało natychmiast swoje konsekwencje w postaci straty kilku bramek. Mimo próby ataków i akcji ofensywnych Naszych chłopców, ostatecznie strzelamy tylko jedną bramkę ze względu na bardzo niską skuteczność w wykończeniach akcji.

Bramki:

Szewel

Komendecki - Konstrat, Parol - Bednarek (Kęska), Gawlikowski, Żak (Rosa) - Szewel (Osman)