SPF Sabio Miętne 6:9 KS Drukarz Warszawa

SPF Sabio Miętne  6:9  KS Drukarz Warszawa

Nasi chłopcy w swoim debiutanckim meczu w rozgrywkach ligowych osiągnęli pozytywny wynik, ogrywając zespół z Miętnego różnicą trzech bramek na ich terenie.

Początek meczu należał do drużyny gospodarzy, którzy dwukrotnie obejmowali prowadzenie. Z czasem natomiast coraz bardziej rozkręcali się Nasi zawodnicy, którzy coraz śmielej atakowali na bramkę rywala.

Konsekwentna gra i ogromne zaangażowanie jaką włożyli zawodnicy Drukarza, nie mogła dać innego efektu jak pierwsze trzy punkty w lidze.

Warto podkreślić również fakt, iż jest to pierwszy oficjalny mecz pod wodzą nowych trenerów Naszego zespołu Mateusza i Sebastiana Iwanickich, tak więc dzisiejszy wynik daje Nam podwójny powód do radości.

Bramki:

Rosiński x5, Ziemacki x3, Lewicki

Bednarek-Sikorski - Lewicki, Anglart (Ryś) - Demczuk (Kęska), Ziemacki, Osman (Kwapisz) - Rosiński (Gałecki)