KS Dukarz Warszawa 2:4 KS Zwar Warszawa

W II kolejce niestety Nasza drużyna uległa na własnym boisku z innym Warszawskim zespołem Zwarem.

Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie i celem jednych jak i drugich były tylko 3 punkty. Mimo stworzonych sytuacji w pierwszej jak i drugiej kwarcie nie udało się zdobyć żadnej bramki i wynik wynosił 0:0

w III kwarcie zespól Zwaru zagrał bardzo odważnie i ofensywnie, czego efektem były aż 3 strzelone bramki. Mimo kiepskiego wyniku Nasz zespół nie poddał się i zabrał się do odrabiania strat. Niestety nie udało się wywalczyć nawet remisu i ostatecznie mecz skończył się wynikiem 2:4 dla gości.

Nie można odmówić chłopcom zaangażowania, gdyż każdy zawodnik, który był na boisku dawał z siebie 100% zaangażowania. Zabrakło niestety jakości w podstawowych kwestiach czysto piłkarskich, które mamy do nadrobienia. Należy uczęszczać na wszystkie treningi, tak by jak najszybszej poprawić ten aspekt, a co za tym idzie całą jakość zespołu, gdyż u chłopców drzemie bardzo duży potencjał.

KS Drukarz Warszawa 2:4 KS Zwar Warszawa

bramki: Kowacki, Kowalski