KS Drukarz Warszawa 17:6 SPF Sabio Miętne

Bardzo udanie rozpoczęta została runda rewanżowa przez pierwszy zespół Drukarza, który wysokim zwycięstwem 17:6 pokonał gości z Miętnego.

Ilość strzelonych bramek przez chłopców świadczy o całkowitej dominacji na boisku od początku do końca spotkania. Bardzo mądrze budowane akcję przez Naszych zawodników regularnie dawały sytuacje bramkowe i zagrożenia pod polem karnym przeciwników. Cierpliwe wyprowadzanie piłki, które coraz lepiej funkcjonuję, przynosi pozytywne efekty w postaci akcji odskrzydlających i to właśnie z tych stref tego dnia najwięcej widzieliśmy zagrożeń pod bramką przeciwnika. Pierwsze dwie kwarty rozegrane zostały wręcz perfekcyjnie, gdzie nie dopuszczaliśmy przeciwnika nawet do możliwości oddania strzałów, a sami przy tym inkasując aż 9 bramek. W kolejnych dwóch kwartach wdało się trochę rozluźnienia i wprowadzone zostały zmiany dotyczące pozycji zawodników, tak by każdy mógł spróbować swoich sił w ofensywie i defensywie. Efektem gorszej organizacji gry zespołu były strzelone gole przez zespół Miętnego, ale konsekwentna gra z przodu dała Nam powody do radości, podwyższając wynik spotkania.